Londyn fotograf ślubny, sesje ślubne, plenerowe

Londyn 30.05-02.06!

Witam Was serdecznie na mojej stronie, która jak sama nazwa wskazuje dotyczyła będzie zagranicznych sesji ślubnych ale i nie tylko ślubnych. Znajdziecie tu również zdjęcia z sesji narzeczeńskich, rodzinnych, portretowe i inne-wszystkie wykonane oczywiście poza granicami Polski.

Pomysł na powstanie tego typu bloga zrodził się w mojej głowie kilka lat temu kiedy miałem okazję wyjechać na pierwszą zagraniczną sesję.

Od tego czasu dostałem niezliczoną ilość najróżniejszych zapytań dotyczących nie tylko samych zagranicznych plenerów ale i całej otoczki czyli wszystkiego innego związanego z podróżami. Od pytań dotyczących tego jak i gdzie kupić najtańsze bilety do Paryża? Jaki jest limit bagażu podręcznego w tanich liniach lotniczych? Przez zapytania dotyczące fajnych i niedrogich noclegów na Santorini czy korzystnego wypożyczenia samochodu w Holandii. Było tego sporo.

Nie czuję się, żadnym ekspertem, często uczę na własnych błędach jednak jeśli tylko mam możliwość komuś pomóc-lubię dzielić się swoją wiedzą z innymi- o wiele łatwiej będzie mi odesłać kogoś do konkretnego artykułu na stronie aniżeli odpowiadać 3 raz w ciągu miesiąca na to samo pytanie 🙂

Bloga na którym jesteście postawiłem jakoś w styczniu 2016, chwilę później podpisałem umowę na kolejną zagraniczną sesję ślubną a po dwóch tygodniach na jeszcze jedną co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że pomysł sprzed lat powinien wreszcie ujrzeć światło dziennie. Powolutku do przodu.

Nazywam się Arek Gmurczyk i jestem zawodowym fotografem ślubnym. Na co dzień mieszkam w pięknym Płocku gdzie znajduje się moje atelier. Z wynikami mojej pracy możecie zapoznać się na moim najstarszym blogu arekGMURCZYK.pl a jeśli będzie Wam mało to więcej znajdziecie na dwóch pozostałych tematycznych Zdjęcia Ślubne w Górach i Zdjęcia Ślubne nad Morzem-pozwolicie, że tematyki stron nie będę zdradzał 😉

Witajcie w moich skromnych progach, na pierwszej beta-wersji strony Sesja Ślubna Za Granicą.

Jeszcze dużo się tu zmieni. Jeśli macie jakieś propozycje co do jej wyglądu, funkcjonaliści-śmiało piszcie. Razem możemy stworzyć kolejne ciekawe miejsce w sieci. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące tematyki strony pytajcie śmiało w komentarzach, jeśli znacie odpowiedź na któreś z pojawiających się pytań śmiało odpowiadajcie. Wspólnie możemy stworzyć fajną skarbnicę przydatnej „podróżniczej” wiedzy.

W najbliższy poniedziałek lecę na dwie sesję do Londynu. Na miejscu będę pomiędzy 30.05-02.06. Tak więc wszystko wskazuje na to, że będę miał czas na jeszcze max 2 inne sesje. Ślubna? Narzeczeńska? Rodzinna? Coś do portfolio? Jeśli macie ochotę skorzystać z mojej wizyty na wyspach-zapraszam serdecznie do kontaktu przez @ lub pod numer telefonu 503 575 831.

Jeśli spodobał Wam się pomysł mojej strony-będzie mi miło jeśli udostępnicie ją dalej-powinno mnie to bardzo zmobilizować dzięki czemu szybciej pojawi się tu coś nowego 🙂

Londyn fotograf ślubny, sesje ślubne, plenerowe
30-05-02.06 Londyn. Rezerwacje pod num tel +48 503 575 831