zdjęcia ślubne Santorini

Sesja ślubna Santorini 10-15.06!

Po ostatniej sesji ślubnej w Londynie  przyszedł czas na moją kolejną na Santorini! Cieszę się ogromnie, że ponownie będę w Grecji choć tym razem będzie krócej aniżeli ostatnim razem a i rodzina musi zostać w domu. Dzień przed moim wyjazdem na plener w Norwegii starszy syn zachorował na ospę, dzień przed Londynem młodszy… Kobiety są jednak zdecydowanie twardsze…Dziękuję kochanie!

To mój pierwszy w tym roku z greckich wojaży ale nie ostatni…Nie wiem jeszcze jak to zrobię ale oprócz zaplanowanej na miejscu sesji ślubnej chciałbym popracować nad jednym z nowych projektów dlatego i tym razem zabieram ze sobą komputer. Może nie być łatwo skupić się na czarnej plaży wśród morza szumu ale jestem dobrej myśli i proszę żebyście trzymali kciuki 😉

Tak czy siak jeśli ktoś z Was będzie w tym czasie w okolicach lub chciałby przylecieć na sesję korzystając z mojego pobytu na miejscu i zaoszczędzić kosztów mojej podróży zapraszam do kontaktu przez @ lub pod numerem telefonu +48 503 575 831. Mam nadzieję, znaleźć niebawem po przeprowadzce mój grecki numer telefonu-podam go Wam w późniejszym terminie.

W razie potrzeby oferuję pomoc w rezerwacji biletów lotniczych i noclegów na każdą kieszeń.

Jeśli jeszcze nie widzieliście to zapraszam Was do obejrzenia moich zdjęć z ostatniej sesji ślubnej na Santorini Ani i Georgiosa. Do kompletu polecam fotografie z dwóch pięknych ślubów i wesela w Atenach.

Korzystając z okazji zapraszam Was również na mój FB fanpage  i Instagram gdzie publikuję sporo bieżących treści. Jest też YouTube  i Twitter. Do zobaczenia na szlaku…lub w sieci 😀 !

zdjęcia ślubne Santorini
10-15.06 Santorini. Rezerwacje pod num tel +48 503 575 831